Pro návštěvníky
Sem vložte podnadpis

PRAGUE TEDDY 2018

je: 

druhý ročník unikátního mezinárodního výstavního veletrhu a bude složený ze dvou částí:

      Tou první bude výstava v 1. patře ze sbírek Medvědů na zámku, Medvědária Praha a soukromých vystavovatelů - uvidíte jak nové, tak pořádně staré medvídky a dozvíte se něco z medvědí historie. Pro děti je v tomto patře připravené malování medvědích motivů na obličej a zábavná soutěžní hra, pro maminky prezentace kosmetiky a pro tatínky kavárna Méďaccino. 

      Ve druhé části výstavní plochy v přízemí bude medvědí trh s dílnami - na něm se představí čeští a zahraniční originální umělečtí medvídci z různých materiálů - mohéru, plyše, kůže nebo dřeva, a materiály na jejich tvoření. U vybraných stánků budou výtvarné dílny, kde si budete moci např. ušít medvídka.

      Stánek pořadatele Medvědária Praha zase nabídne medvídky s příběhem a představí medvědí muzeum a služby medvědí nemocnice. 

      Návštěvníci mohou rovněž přinést vyřazené medvídky a odevzdat je do záchranného Teddy - boxu.

      Pro vystavovatele jsou připraveny soutěže "O nejhezčího medvídka výstavy" (v sobotu) a "O nejhezčí stánek výstavy" (v neděli) - ten vyberou sami návštěvníci (vylosovaný hlasující návštěvník obdrží rovněž cenu).

      Pro malé návštěvníky a rodinné týmy bude připraven i doplňkový program - soutěže, v nichž se dozví něco z historie hračky, která už přes 116 let vládne světu, čtení medvědích pohádek, relaxační zóna, občerstvení v kavárně Méďaccino a pro šikovné ruce výtvarné dílny u stánků.

      Veletrh není určen jen dětem, na své i přijdou především sběratelé medvídků, ale také dospělí, co nikdy nepřestali být dětmi.

Koná se: o víkendu 24. - 25. března 2018 od 10,00 do 18,00

Kde: v budově Špejcharu v Praze 10 - Dubči, ulice U Dubečské tvrze 1675.

Vstupné: 

  • dospělí: 100,- Kč
  • děti, senioři, studenti: 50,- Kč
  • rodinné vstupné: 250,- Kč
  • zvýhodněné vstupné na celý víkend: 150,- Kč

Doprava:

  • autem: ulicí Netlucká, zahnout do vjezdu pro zásobování a okolo předního parkoviště pro dům s peč. službou vjet na zadní parkoviště ke Špejcharu.

  • MHD: zastávka Školka Dubeč nebo nebo Dubeč - z metra A Skalka - autobus č. 111, z metra B Černý most - autobus č. 240 a z metra C Háje - autobus č. 240 (např. z Můstku se dostanete až na místo za 38 min).

  • mapa: https://www.google.cz/maps/@50.0629185,14.5957981,17z

  • GPS: 50,063055 14,596950